Latamy po świecie bez stresu

Podróżujemy coraz chętniej i dalej, głównie ze względu na tanie bilety lotnicze. Wystarczy niewielka kwota, odrobina sprytu i interesująca promocja tanich linii lotniczych, aby kilka godzin polecieć na drugi koniec Europy. W dzisiejszych czasach jest to nie tylko prawdopodobne, ale także łatwe. Jeśli zapamiętamy kilka ważnych kwestii, będziemy w stanie przemierzyć świat wzdłuż i wszerz za niewielkie pieniądze.

na stronie aero.pl

Fundamentalna dla każdego łowcy promocji staje się więc czujność. Jeśli chcesz nabyć rewelacyjnie tanie bilety na lot do różnych miejsc globu, powinieneś dzień w dzień sprawdzać oferty dużych przedsiębiorstw lotniczych i trzymać fundusze na ten cel, by błyskawicznie dokonać transakcji.

Chcąc kupić tanie bilety lotnicze, to my musimy dostosować się do terminu, w którym obowiązuje promocja, a nie odwrotnie. Jeżeli trafimy na bardzo dobre oferty, pamiętajmy, że czasu na decyzję jest mało, ponieważ ten sam bilet może równocześnie chcieć kupić ktoś w Australii, Japonii lub Brazylii. Tanie loty, zwłaszcza w Polsce, rozchodzą się jak świeże bułeczki. Jeśli chcemy zwiększyć swoje szanse na zdobycie biletu w dobrej cenie, szukajmy lotów na dni w środku tygodnia, przeloty w niskich cenach pojawiają się na loty we wtorki, środy i czwartki. Unikajmy wypraw w weekendy, bo w tym czasie lata najwięcej ludzi i cena zazwyczaj jest wyższa.

Rzeczy które składają się na wagę bagażu, mogą w zupełności wystarczyć na niejedną wycieczkę, zwłaszcza po Europie. Pamiętajmy, że pewne produkty, np. ubrania i kosmetyki, są w wielu krajach dużo tańsze, niż w Polsce, dlatego nie warto płacić dodatkowych sum za bagaż. Dzięki ograniczeniu wagi bagażu już na wstępie minimalizujemy koszty wyjazdu oraz czas, ponieważ na lotnisku nie będziemy musieli oczekiwać na nadanie bagażu, co jest kluczowe przede wszystkim przy krótkim czasie przesiadkowym.