Tatry zawsze w modzie

zakopane

Źródło: www.morguefile.com

Nasza ojczyzna jest wspaniałym krajem. Nie mówią tak wyłącznie jej dumni mieszkańcy, ale przede wszystkim goście z zagranicy (do np. modnej od jakiegoś czasu Białki co patrząc na zdjęcia choćby tutaj: nie dziwi). My, obywatele Polski, posiadamy parę skarbów. Jednym z naszych dóbr narodowych są strzeliste Tatry.

Tatry to cudowne miejsce na spędzenie wolnego czasu. Za mało tu stron, by wymienić wszystkie rzeczy, jakie czekają na gości w Tatrach. Coś w sam raz dla siebie znajdą tu wielbiciele wspinaczki wysokogórskiej – szczególnie fajnym do zdobywania szczytem są Rysy, najwyższa góra Polski. Wielbiciele adrenaliny z pewnością polubią najniebezpieczniejszy szlak w Tatrach – drogę na Orlą Perć. Wielbicielom spokojnego wypoczynku na pewno spodoba się wizja wolnych spacerów Krupówkami oraz słuchania zjawiskowych koncertów lokalnych artystów muzycznych. Warto także spróbować smakołyków kuchni podhalańskiej i nabyć ciepłe kamizelki z góralskiej wełny.

O ile preferujesz ekskluzywne warunki hotelowe, na bank zainteresują cię eleganckie apartamenty w Zakopanem, oferowane przez znane hotele.

Masz jeszcze chwilę? Jeżeli tak, to zachęcamy Cię do kolejnej strony, na której przygotowaliśmy pouczające posty – kliknij w link mega last minute.

Gdy do wyszukiwarki wkleisz hasło „apartamenty w Zakopanem”, zobaczysz aktualne wiadomości na ich temat – umiejscowienie hoteli, ceny noclegów oraz dane rezerwacyjne.

Jeżeli nie podoba ci się huczna atmosfera stolicy Tatr i pragniesz odpocząć w miejscowości ciekawej, jednak o wiele cichszej, celem wycieczki musi być Białka Tatrzańska. Ta zaciszna podhalańska wieś posiada sporo dobrych atrakcji. Wielbiciele starych budowli znajdą tu śliczny kościółek św. Szymona i Judy, skonstruowany ponad trzy wieki temu. Fani białego szaleństwa będą się wspaniale bawić w jednym z kilku większych ośrodków narciarskich, które oferują wygodne wyciągi. Osoby, które wolą inne aktywności, znajdą tu świetne miejsca na mocne spływy kajakowe. Dla wszystkich turystów oferowany jest cudowny basen z wodą termalną. I wszystko to niedaleko – Białka Tatrzańska jest położona tylko 21 kilometrów od Zakopanego!

Źródło: Eholiday.pl